Следите за новыми поступлениями литературы в отдел краеведческой литературы и библиографии в рубрике "Що читати про край"

четверг, 25 января 2018 г.

«Історіограф» Південної України Аполлон Скальковський»


25 січня 2018 року в ОУНБ ім М. Грушевького відбулась краєзнавча година «Історіограф Південної України», присвячена 210-річчю від дня народження історика, письменника, етнографа, публіциста Аполлона Олександровича Скальковського.


Аполлон Скальковський – один із засновників Одеського товариства історії і старожитностей. Довгий час працював на державній службі в Одесі, займався статистичними дослідженнями. Саме тоді зацікавився історією Південної України, подорожував, брав участь в археографічних експедиціях.
Переважна більшість матеріалів Скальковського була присвячена історії українського козацтва, кілька – історії заселення Південної України.
Перед студентами Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури з цікавою розповіддю виступив заступник директора з наукової роботи Історико-краєзнавчого музею Ю.О Слюсар.

Заступник директора з наукової роботи Історико-краєзнавчого музею Ю.О СлюсарСтуденти Одеського професійного ліцею будівництва та архітектуриКомментариев нет:

Отправить комментарий

. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...